הוויכוח הבלתי נגמר, וורדפרס VS וויקס. בעוד שחברות קידום אתרים מסוימות ימליצו לכם על וורדפרס בלבד, אנחנו רוצים דווקא לדבר גם על יתרונות מסוימים שתמצאו בפלטפורמת WIX. אז באיזו פלטפורמה לבנות ב-2020 את האתר? WIX? WORDPRESS?

אין ספק, חברת וויקס הייתה מעין חלוצה בכל מה שקשור לבניית אתרים ביום אחד. אם בעבר היינו צריכים להמתין חודשים ארוכים עד שהאתר של בית העסק ייבנה, הרי שכיום התמונה היא אחרת לגמרי. ממש בתוך יום אחד בלבד, תוכלו להיות בידיכם עם אתר אינטרנט פעיל ובאוויר. כיצד? אפשר גם דרך וורדפרס, אך סביר להניח שיהיה עליכם להסתייע במקצוענים (אפשר גם לבד תוך כדי שקוראים מדריכים). אולי דרך וויקס?

קידום אתרים קשור לפלטפורמה עליה האתר נבנה?

הפלטפורמה עליה תבנו את האתר, מתקשרת ישירות לנושאי קידום אתרים אורגני. בין אם אתם מעוניינים לעבוד על הקידום האורגני באתר או ליצור קמפיינים ממומנים, תמיד יהיה עליכם לוודא שהאתר שלכם ידידותי לגולש.

מבחינת חוויית גלישה, שגם נמדדת על ידי גוגל כמובן, כשבונים אתר אינטרנט עצמאית, לאנשים בדרך כלל יהיה יותר קל לפעול עצמאית דרך וויקס. במילים אחרות, בדרך כלל יהיה לכם יותר קל לייצר חוויית גלישה ממגנטת דרך פלטפורמת WX. מדוע? כי בפלטפורמת וויקס עובדים בצורה של שבלונות. וורדפרס? יצריך הבנה קצת יותר עמוקה בעיצוב גראפי ובניית אתרים.

חוויית גלישה איכותית תוביל לקידום מוצלח יותר

יחד עם זאת שדרך וויקס אפשר לייצר חוויית גלישה איכותית, חשוב לזכור שפלטפורמת וורדפרס ניתן להגיע לתוצאות מאוד איכותיות גם כן. למעשה, אם תסתייעו במקצועני עיצוב גראפי וקידום אתרים, יש סיכוי טוב שגוגל יתעדף אתכם גבוה יותר מאשר שהוא מתעדף אתרי WIX.

בכל מקרה, בין אם מחליטים לבנות אתר אינטרנט בפלטפורמת וורדפרס או וויקס, תמיד יהיה חשוב להקפיד על אתר אינטרנט איכותי ומוביל, כזה שעומד עם המתחרים בתחום, אולי אף עוקף אותם, אל בהחלט לא נשאר מאחור.

באיזה שלב כדאי לפרוץ בקידום ממומן?

לגמרי תלוי בתחום בו אתם עוסקים, במוצר אותו אתם מוכרים וכדומה. לדוגמה, אם אתם מספקים שירותי איטום מבנים ומספיק לכם דף נחיתה עם מבצע איטום עדכני, ייתכן שאתם לא צריכים להסתייע בשירותי קידום אתרים אורגני בגוגל.

במקרים אלו, ייתכן שסך הכול תצטרכו לבנות דף נחיתה מעוצב, לצאת בקמפיין ממומן בגוגל ולהתחיל לענות לטלפונים. יחד עם זאת, לפעמים לא תהיה שום פואנטה ביצירת קמפיין ממומן, אם אין בסיס אורגני חזק ויציב. כמובן שכל מקרה לגופו, כך שבכל מקרה תמיד יהיה מומלץ להתייעץ עם חברת קידום מומלצת בגוגל, כזו שיכולה להבין את העסק שלכם לעומקו ולייעץ מהמקום הכי מקצועי.