אתם חושבים כיצד לקדם את הילדים שלכם ולתת לכם את הכלים הכי טובים שיש לעולם? רוצים שהם יוכלו להכיר את התחומים הכי מודרניים שקיימים היום ובצורה כזאת הם יוכלו לבחור בקלות רבה יותר מה מתאים להם? אם כך, אין ספק שאתם צודקים, כי איזה הורה לא היה רוצה לתת לילד שלו את הכי טוב שאפשר? Microbit הינו מחשב זעיר שמסייע ללמד תוכנה והיום ניתן לראות אותו במספר מקומות. לכן, אם אתם יכולים לחשוף את הילדים שלכם לתכנות כבר בגיל צעיר בעזרת ה- Microbit, מדוע שלא תרשמו אותו לקורס תכנות במקום שבו עושים שימוש בציוד משוכלל שכזה?

Microbit והדרכה מקצועית

כמובן שה- Microbit לא יבוא על חשבון ההדרכה המקצועית ולכן, אם אתם חושבים ללמד את הילדים שלכם תכנות ולחשוף אותם לנושאים מהסוג הזה, מאוד כדאי לבדוק לאיזה בית ספר אתם רושמים אותם. זה לא משנה אם אתם רוצים שהם ילמדו על Microbit או על תכנות במסגרת בית הספר, קורס קצר או אפילו קייטנה, כי מה שבטוח זה שכדאי לבחור מקום מוביל. ה– Microbit הוא אומנם מכשיר גאוני אבל הילדים צריכים הדרכה כדי להבין איך לעבוד איתו. לכן חשוב לבחור בקפידה את המקום שאליו אתם רושמים את הילדים שלכם, כי אין ספק שאם הם משקיעים זמן ואתם משקיעים אנרגיה – עדיף שהם יקבלו את הטוב ביותר שיש.

כמה עולים לימודים מסוג כזה לילדים?

Microbit, תכנות וכל קורס אחר בעולם המחשבים אשר מיועד לילדים לא תמיד חייב להיות יקר מידי. יתרה מכך, בהחלט אפשר להבין אתכם אם אתם רוצים לתת לילדים שלכם את הכי טוב שאפשר אך מעדיפים שזה לא יהיה יקר מידי. לכן אנחנו מציעים לכם לברר:

  • מה מחירי הלימודים
  • על כמה שעות לימוד מדובר
  • מיהם שאר הילדים שייקחו חלק בחוויה הזאת
  • עד כמה הלימודים מעמיקים

ככל שיהיה לכם יותר מידע כך תוכלו לבחור את המקום הנכון ביותר שאליו תרצו לשלוח את הילדים שלכם כדי לחשוף אותם לעולם העתיד.