כמה פעמים יצא לכם לטייל במקום באמת מדהים, ולתהות משום מה איך הכל נראה מלמעלה? ובכן, עכשיו זה אפשרי. הרחפנים עברו שדרוג מטורף בשנים האחרונות וכיום ניתן לרכוש רחפן עם מצלמה טרמית שיילך אתכם לכל הרפתקאה מכל סוג ובכל רחבי העולם, ויתעד אותה מהזווית הכי אקסטרימית ומרשימה שתוכלו לחשוב עליה.

כמה דברים שכדאי לדעת על רחפן עם מצלמה טרמית

לפני שרצים לרכוש את הדגם הראשון שתמצאו באלי אקספרס כדי לחסוך כסף, כדאי לדעת שלא כדאי להתקמצן כשמתכוונים לרכוש רחפן עם מצלמה טרמית – מוצר זול מידי עלול לא רק הוציא תמונות וסרטונים באיכות גרועה במיוחד, אלא לא להתרומם מהקרקע כלל. אם כן, הנה כמה דברים שכדאי לדעת על רחפנים אלו:

  • מהן יכולותיהם? – לרחפנים המתקדמים של היום מוצמדות מצלמות מעולות שיוכלו להפיק סרטונים ותמונות באיכות מהטובות ביותר, ברזולוציות מדויקות וגבוהות מאוד ובהתאם לאקלים, לזמן ביממה, ועוד.
  • איפה קונים רחפנים מתקדמים שכאלו? – המקום המומלץ ביותר לרכוש דרכו רחפנים מתקדמים ומעולים, הוא כמובן חנויות המתמחות בייבוא של רחפנים מקצועיים. הדבר האחרון שאתם צריכים זה רחפן שלא מסוגל לרחף, או מצלמה שלא מסוגלת לצלם. בדקו מהם הדגמים המומלצים על פי הדרישות והצרכים שלכם, חפשו חנויות המספקות אותם ובידקו האם קיימת אחריות על הרכישה.
  • האם צריך רישיון לזה? – תלוי בסוג הרחפן ומהו השימוש שאתם מתכוונים לעשות. אם מדוב ברחפן פשוט לשימוש עצמי, אין כל צורך ברישיון. לעומת זאת, אם מדובר ברחפנים לשימוש מקצועי (לדוגמא עבור המשטרה), יש צורך לעבור קורס המשלב תיאוריה והתנסות בשטח וכמובן מבחן סופי.

הכל מתחיל בצרכים שלכם

אין ספק, רחפן עם מצלמה טרמית הוא אחד מפלאי הטכנולוגיה של השנים האחרונות והפופולאריות שלו עצומה, וממש לא בכדי. עם זאת, כדאי להבין שרחפן יקר מידי לווא דווקא יענה על הצרכים והדרישות שלכם. לדוגמא, אם מדובר בצרכים פרטיים בלבד כנראה שאין צורך לרכוש רחפן DJI למשל, שנחשב לאחד הדגמים המתקדמים יותר בשוק. עד כדי כך שנעשה בו שימוש בעיקר בתעשיית הקולנוע. התייעצו עם המומחים לרחפנים בחנות הנבחרת, והתכוננו לצאת להרפתקאות בלתי נשכחות, שכמובן יתועדו ויהפכו לזכרונות באיכות הטובה ביותר. 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *