בין אם אתם מוכרים מוצר או מספקים שירות, לרוב ההמלצה תהיה קידום ושיווק באינטרנט. יכול להיות שאתם מוכרים תשמישי קדושה ואולי בכלל כלי מטבח, אך דבר אחד בטוח, שיווק בגוגל הוא מצרך כמעט חובה היום בכל בית עסק.

לא סתם אומרים שאם אתם לא ברשת, אתם פשוט לא קיימים. כיום, אנשים משתמשים באמצעים שונים ומגוונים של שיווק בגוגל, לרבות קמפיינים ממומנים, קידום אורגני, קידום בפייסבוק ועוד. חברת קידום תמיד תואיל קודם כל לחקור את העסק שלכם לעומקו, לברר מה רלוונטי במהלך מסע הקידום שלכם. במילים אחרות, לפני שמתחילים לשווק בגוגל, בדיקת מתחרים תהיה מחייבת.

כיצד מומלץ לקדם אתרים ב-2020? 

בין אם אתם מחפשים אחר שירות קידום אתרים בגוגל או בפלטפורמה ספציפית, תמיד יהיה כדאי לבחור נכון את חברת הקידום שלכם. חשוב להבין כי במקרים מסוימים, חברות חובבניות עשויות להציע לכם לבחור ב"מסלולים מהירים" של קידום בגוגל, מה שעלול להתברר כטעות פטאלית.

בעוד שניתן לעיתים להגיע לתוצאות קידום לא רעות בכלל תוך מספר שבועות, בדרך כלל ההמלצה תהיה תהליך קידום שארך מספר חודשים לפחות. נכון, בתחומים שנחשבים נישות בהחלט ניתן להגיע לתוצאות מכובדות של קידום, אך בדרך כלל ענפים תחרותיים יצריכו קידום אתרים בגוגל שלוקח זמן-מה (מספר חודשים לכל הפחות).

האם הפלטפורמה עליו נבנה את האתר קשורה לקידומו?

חד משמעית, כן. בהחלט, הפלטפורמה עליה תבנו את האתר קשורה ישירות לקידומו בגוגל בסופו של דבר. למעשה, במקרים מסוימים יהיה עדיף להעביר את תכולתו של אתר שלם לפלטפורמה עדכנית ומתועדפת על ידי גוגל.

כשמדברים על אתרים שגוגל מתעדף, למעשה מדברים על אתרים כמו וורדפרס. שלא תבינו אותנו לא נכון, בעזרת קידום מקצועי בגוגל אפשר להגיע גם לתוצאות מעולות עם אתרי וויקס, אך בד"כ גוגל יתעדף אתרי WORDPRESS גבוה יותר מאתרי WIX.

בחירת חברת קידום מומלצת

כיצד נדע שאכן מדובר בחברת קידום מומלצת ולא חובבנית? תמיד כדאי לבדוק רשימה של לקוחות ממליצים, בין אם אתם שוכרים את שירותיו של נגר מטבחים, או את שירותיה של חברת קידום אתרים בגוגל. מומלץ לשוחח ישירות עם לקוחות החברה, לשאול לגבי טיב השירות שאתם עתידים לקבל מחברת הקידום.

ייתכן שאתם בשלב של בניית בסיס אורגני חזק לאתר שלכם, וייתכן שאתם זקוקים לסיוע בהרצה של קמפיין ממומן בגוגל. דבר אחד בטוח, ההסתייעות באנשי המקצוע הנכונים תהפוך את כל התהליך לפשוט יותר ואפקטיבי יותר.

בניית אתרים ועיצוב גראפי – קשור לחוויית הגלישה?

גם כאן, חד משמעית, כן. חוויית הגלישה באתר שלכם נמדדת כל הזמן על ידי גוגל, מה שמסייע לו בעצם לדרג את האתר שלכם נמוך או גבוה בתוצאות החיפוש.

מה משפר חוויית גלישה של לקוחות פוטנציאליים? בניית אתרים רספונסיביים, עיצוב גראפי מנצח וקידום אתרים מוביל. שימו את הדגש על כל אלו, וגם אתם תוכלו להנות מהגברת המכירות באתר האינטרנט שלכם, מאיסוף לידים מוגבר וכו'.