רוצים לקדם את האתר שלכם? פה תוכלו ללמוד את כל מה שעליכם לדעת על קידום אורגני בגוגל!

קידום אתרים באופן כללי

המטרה העיקרית של קידום אתרים במנועי החיפוש, וגוגל הוא העיקרי שבהם, היא להגדיל משמעותית את החשיפה לאתר המדובר. הצורך בכך נובע מהרצון להגיע לכמה שיותר גולשים וכך להגדיל את פוטנציאל המכירות או הפצת הרעיון. את הקידום עצמו ניתן לעשות גם על ידי מתן תשלום לגוגל, אבל דרך זו פחות מומלצת מפני שהיא מאוד נקודתית והמטרה היא ליצור חשיפה מתמשכת ולא יקרה. לכן נתמקד בקידום האורגני.

מהו קידום אורגני בגוגל?

בניגוד לקידום הממומן, הקידום האורגני מתבסס על עבודה קשה, הבנת התחום והשקעה בעיקר של זמן וידע. כלומר, כאשר יודעים כיצד גוגל מקדם את האתרים המפורסמים בו, ניתן להשתמש במידע זה בהתאם לצורך לקידום של כל אתר באופן ספציפי. לדוגמה, אם אנחנו יודעים באילו מילים ישתמשו הגולשים כדי לחפש את מה שהאתר שלנו מציע, נוכל להשתמש במילים אלו כמילות מפתח בתכנים שונים באתר ומחוץ לו.

היתרון הגדול

היתרון הבולט ביותר של קידום אורגני בגוגל הוא השקעת האנרגיה בתוצאות ארוכות טווח. כלומר, במקום לשלם בכל חודש סכומים גדולים רק כדי להגדיל את החשיפה לאותו חודש משולם בלבד וברגע שתחליטו להפסיק את התשלום הקידום ייפסק באופן מידי, ניתן להשקיע זמן, ידע ולעתים גם כסף, כדי לשמר את המצב לאורך זמן, גם אם פתאום יש חודש קשה ולא ניתן להוציא את אותם הסכומים כבעבר.

אל תעשו זאת בעצמכם!

אמנם התהליך של קידום אורגני בגוגל נשמע פשוט למדי, אבל הוא מורכב מאוד וחשוב לעשות אותו באופן מקצועי כדי להצליח להגיע לתוצאות הרצויות ואולי אף יות רמכך. לכן, במידה ואתם מעוניינים בשיטת קידום זו, חשוב להיעזר בחברות או אנשי מקצוע פרטיים, המתמחים בתחום זה ולהם הכלים לבדוק באילו מילות מפתח כדאי להשתמש, אילו תכנים כדאי לפרסם והיכן וכיצד לשתול קישורים מתאימים ובאילו אתרים כדאי לעשות זאת.