ברוכים הבאים לאפיק השיווק שלא ברור איך פספסתם עד היום – לינקדאין. הרגע בו אתם בוחרים להוסיף פרופיל בלינקדאין לרזומה העסקי שלכם, הוא הרגע בו אתם מחליטים לצאת למפגשים עסקיים, לצלול אל תוך עולם העסקים ולתת לעסק שלכם את הבוסט שהוא זקוק לו. פרסום בלינקדאין הוא שונה לחלוטין מכל מה שהכרתם עד היום, אבל כבעלי עסקים מעולם לא נתרעתם מללמוד דברים חדשים ואין כל סיבה שתחששו עכשיו. מוכנים? בואו נתחיל!

פרסום בלינקדאין – הרבה יותר מעוד רשת חברתית

נשאלת השאלה, למה לא לצאת לאותם מפגשים עסקיים וזהו זה? בתוך זמן קצר ובמה שנראה כמו מפגש ספיד-דייטינג לאנשי עסקים תוכלו למצוא הזדמנות נפלאות. עם זאת, למה להסתפק באפיק שיווק אחד כשעומדת בפניכם האפשרות של פרסום בלינקדאין ותפיסת שתי ציפורים במכה?

מדובר ברשת המעניקה למשתמשים בה יתרון אסטרטגי עסקי חשוב ביותר, ולא רק למחפשי עבודה או ציידי כשרונות. עבור עסקים יש לה יתרונות עצומים:

  • לינקדאין מאפשרת לכם ליצור כרטיס ביקור וירטואלי, להשתמש בכל האסטרטגיות שברשותכם כדי לגרום למי שנכנס לפרופיל שלכם, לשהות בו לאורך זמן ואולי אפילו להניע לפעולה.
  • בלינקדאין פועלות קבוצות איכותיות במגוון תחומים, וכן מתקיימים מפגשי נטוורקינג מקצועיים.
  • בעזרת לינקדאין תוכלו לאתר בקלות מובילי דיעה ומשפיעים וליצור עמם שיתופי פעולה.
  • מכיוון שמדובר בפלטפורמה מקצועית נטו, איסוף הידע, התמיכה המקצועית, גיוס הון ואיתור לקוחות ושיתופי פעולה – כל אלו הופכים למשימות קלות יותר כיוון שאתם מוקפים בהון אנושי איכותי שנמצא בפלטפורמה למטרה אחת בלבד. 
  • פריצת גבולות – בעלי עסקים במגוון תחומים ומכל רחבי העולם משתמשים בלינקדאין. אם בזמן האחרון הרגשתם שהגיע הזמן להרחיב את העבודה גם לחו"ל, זו ההזדמנות שלכם.

תנו למקצוענים לעבוד בשבילכם

עכשיו כשאתם מכירים את כל היתרונות של פרסום בלינקדאין אתם ודאי מבולבלים, מאיפה בכלל מתחילים? ומעולם לא השתמשתם בלינקדאין, מה עם כל הפיצ'רים הקטנים שעוזרים לעסקים להצליח? אולי ההמלצה הטובה ביותר היא לפנות לגורם מומחה שינהל את פרופיל הלינקדאין שלכם, ילווה אתכם לכל אורך התהליך וגם יוכל לייעץ לכם תוך כדי תנועה, לגבי פעולות שונות שיביאו לתוצאות טובות יותר.