פרסום שיווק ומכירות הולכים יד ביד בבואנו לפתח את העסק החדש שלך, אבל פרסום בלינקדאין פותח בפניך אפשרות שלא קיימת בשום מקום אחר. קהילה המונה מאות אלפי אנשים שכאן הם ענייניים לגמרי. אמנם, גם ברשתות אחרות נמצאים הרבה אנשים ואפילו מליונים אבל אם ברשתות החברתיות הם קוראים וכותבים על ארוחת הערב של אתמול, אז בלינקדאין הם קוראים וכותבים עסקים ולינקדאין מפרסם אותם בין בעלי עסקים דומים. לכן הוא הבמה הנכונה למי שמבקש להיות ענייני, בלי צילומים על חוף הים ובלי תמונות משפחתיות. 

מי נמצאים בלינקדאין

מחפשי עבודה, מעסיקים, מוכרי תוכן, בעלי עסקים של שיווק, בעלי עסקים של קידום אתרים, מאמנים אישיים, מקדמים אישיים, כותבים, אנשי משפט ורוח ועוד רבים אבל המיוחד ברשת הזו הוא השקט והענייניות. רשת לינקדאין היא כמו משרד שקט בתוך קניון הומה. לכן פרסום בלינקדאין מאפשר לך להיות ענייני ולדעת שהקהל שלך שקט ומרוכז. 

איך מתחילים פרסום בלינקדאין

קודם כל יוצרים כרטיס וההליך פשוט וידידותי. עדיין, כדאי לערב יועץ מנוסה שיידע לומר לך איך להציג את עצמך באופן שיווקי. וגם אם יש בזה משהו הדומה לאיפור טלוויזיוני, עדיין, החזות החיצונית של הכרטיס שלך צריכה למשוך את העין וככל שתסכים לאפר וליפות את הכרטיס, כך תגדיל את מספר הצופים ואת מספר הנכנסים אל הלינק שפירסמת בלינקדאין. 

מי צופה בכרטיס שלי?

בשנים הראשונות של האתר האנשים שצפו בפרופיל שלך צויינו בעמוד אחר. כלומר, יכולת לדעת מיהם אבל היה עליך להיכנס לעמוד אחר ורובנו לא אוהבים לעשות את זה. כיוון שכך, לפני מספר שנים, לינקדאין צירפה את האפשרות לעמוד הראשי ובו אתה יכול לראות מי צפה בכרטיס שפירסמת בלינקדאין או בתוכן שהעלית. הפונקציה הזו חשובה כיוון שהיא מאפשרת לך לחזור אל הצופים האלה ולדוג מתוכם את אלה שבסוף יקנו ממך. בצורה הזו, פרסום בלינקדאין מרחיב את הקהל הפוטנציאלי, יוצר עבורך קהל שבסוף יקנה ממך את השירות או את המוצר ומאפשר לך ליצור הפניות חדשות.