ברוכים הבאים לעולם הביזנס! כעת, כעסקים שנמצאים בשלב ההתחלתי שלהם, אתם חייבים לבצע פרסום בגוגל בכדי להגיע ליותר לקוחות, לפרסם את עצמכם ביעילות ולהתחיל לרוץ קדימה. הפרסום בגוגל מתבצע בשני אפיקים; הראשון הוא מנוע החיפוש של גוגל הכולל אתרים שונים של גוגל, ואתרים שלא שייכים לגוגל אך מחוברים אליו ולאפשרות הצגת המודעות שלו. האפיק השני הוא רשת המדיה של גוגל הכוללת יותר מ-2 מיליון אתרים, אפליקציות וסרטונים בין מודעות שונות. אבל איך בכלל עושים את הצעדים הראשונים בתחום?

איך עושים פרסום בגוגל שיביא אתכם עד להצלחה

  • פותחים חשבון – עוד לפני שאתם יוצאים למסע פרסום בגוגל עליכם לפתוח חשבון בגוגל. דעו את מבנה החשבון שלכם בגוגל אדוורדס; וודאו שהוא כולל אימייל, סיסמאות שונות, נתוני חיוב, ועוד. על גבי המסך מתחת לפרטים אלו יופיעו כל הקמפיינים שלכם, קבוצות המודעות, מילות מפתח ומידע נוסף שרלוונטי אליכם.
  • קמפיינים – כעת, הגיע הזמן לפתוח את הקמפיין הראשון שלכם! כל קמפיין מיועד למטרה אחרת, פונה לקהל יעד שונה. עליכם לתכנן היטב כל אחד מהקמפיינים שלכם בכדי לוודא שכל אחד מהם משיג את המטרה בצורה הטובה ביותר, ומקדם אתכם.
  • מילות מפתח – גוגל יצרה שני כלים עיקריים שתפקידם לסייע בקידום העסק; מתכנן הפרסום במדיה ומתכנן מילות המפתח. בעזרתם, תוכלו ליצור קבוצות מודעות ומילות חיפוש מדויקות יותר, לאתר מיקומים, מילות מפתח מתאימות יותר, ועוד.

תנו למומחים לעשות את העבודה בשבילכם

ההמלצה הטובה ביותר היא לפנות לאיש מקצוע שיסייע לכם ליצור אסטרטגיית פרסום בגוגל יעילה ובטוחה הרבה יותר. נכון, אתם מנהלים עסק אבל לא כולם נולדו מקדמים באינטרנט, זהו מקצוע אותו יש ללמוד היטב וביננו, לא באמת יש לכם זמן לזה. אדם בעל וותק וניסיון בתחום יקשיב לכם בזמן שאתם מגוללים בפניו את מטרות העסק שלכם, ויבנה יחד אתכם את האסטרטגיה שתיקח אתכם הכי רחוק שאפשר. כיום כולם כבר יודעים שאי אפשר להצליח ללא עזרה מגוגל, ועל כן – מומלץ מאוד שלא לוותר על תהליך הקידום באינטרנט.