לא קל להגדיר סדרה כסדרה טובה. זה לא קל בגלל שיש הרבה מאוד סדרות אז צריך לקבוע פרמטרים מה זו סדרה טובה ומה לא, זה לא קל בגלל שאם יש הרבה סדרות אז מן הסתם הציפיות שלנו הן שונות, אנחנו לא מסתפקים במועט וזה גם לא קל, כי כל אחד אוהב משהו אחר.

מן הסתם סדרות טלוויזיה רבות יכולות להיות מוגדרות טובות על ידי אנשים מסוימים שמתחברים אל אותו ז'אנר, מצד שני, אחרים לא בדיוק יחשבו שזו סדרה טובה כי הז'אנר הזה לא מדבר אליהם. יש גם כאלה שיחשבו על סדרה מסוימת בתור סדרה טובה למרות שהיא רצה כבר כמה שנים טובות, אחרים לעומת זאת יטענו שאם זו סדרה ישנה, היא כבר לא יכולה להיות טובה.

אנחנו רוצים להציג בפניכם מספר סדרות טובות ששווה להשקיע את הזמן ולצפות בהן. אך בשביל שנוכל לעשות, נסביר בקצרה מה היו הפרמטרים על פי קבענו שסדרה מסוימת היא טובה בעינינו. הפרמטרים הם מאוד ברורים, סדרה טובה היא כזו שאנחנו צופים בה מהפרק הראשון עד האחרון, היא מעוררת בנו עניין, אנחנו מחכים לפרק הבא שלה, ואנחנו לא יכולים להוריד את העיניים מהמסך, לא משנה אם זה מרוב מתח, דרמה וכן אם זה מתוך כך שמדובר בסדרה מאוד מצחיקה ואנחנו מפחדים לפספס בדיחה טובה.

רשימה של סדרות טובות שחייבים לראות

נתחיל בסדרה אחת שכבר ירדה מהמסכים אך היא עדיין ממשיכה להיות בכותרת וזוכה לפופולאריות רבה בקרב לא מעט אנשים שפספסו אותה בזמן אמת. הכוונה לסדרת "האמריקאים" שירדה השנה מהמסכים אחרי שש שנים. הסדרה עוסקת בפיליפ ואליזבת ג'ניגס ילדי בריה"מ שנשלחו לארה"ב בזמן המלחמה הקרה בשביל לחיות שם בתור זוג ולשמש כמרגלים סובייטים. הסדרה מתארת את חייהם בתור זוג נשוי עם ילדים שמתבגרים בארה"ב בזמן שהורים הם מרגלים לכל דבר שמנהלים חיים כפולים.

עוד סדרה טובה שחייבים לראות, וזו העונה האחרונה שלה היא המפץ הגדול. סדרה שמתארת את חייהם של 4 חברים טובים שחיים בקליפורניה, כל אחד מהם גאון בתחומו, כל אחד מהם חנון. הסדרה מציגה את הקשרים ביניהם וכן עם בנות זוגם שאינן תמיד מבינות אותם… הסדרה משודרת משנת 2007 ותרד השנה מהמסכים.

בלש אמיתי היא סדרה בת שלוש עונות אשר הייחוד שלה הוא שבכל עונה הדמויות הראשונות משתנות, מדובר תמיד בשני בלשים שחוקרים מקרה רצח מיוחד ושונה. כל עונה נמשכת 8 פרקים.

בלתי נשכח זו סדרה בריטית משובחת בת שלוש עונות כבר, כל עונה נפתחת עם גילוי של עצמות מרצח ישן שהתרחש בלונדון וסביבתה ושני חוקרים ניגשים לחקור את המקרה. כל עונה נמשכת 6 פרקים, והיא משובחת כמו שרק סדרה בריטית יכולה להיות.