כרטיסי ביקור דיגיטלים הם בדיוק מה שנדמה לכם; עמוד מעוצב ומושך המפרט את כל המידע שהלקוחות הפוטנציאליים צריכים לדעת עליכם, על העסק ועל השירותים או המוצרים שאתם מציעים. ניתן לשלוח אותו לכל אחד בכל מקום ובכל זמן, שכן הוא מותאם לרזולוציות השונות החל מהסמארטפון, דרך טאבלט ומחשב. זהו כלי נפלא שמסייע לבעלי העסקים להפוך מתעניינים, ללקוחות של ממש וכך להגדיל את העבודה והמכירות.

על מה חשוב לשים דגש כשיוצרים כרטיסי ביקור דיגיטלים

  • על הנגישות – הלקוחות של ימינו אוהבים שהכל פשוט, כאן ועכשיו. מלבד המידע המפורט על העסק שלכם, מומלץ ליצור כרטיסי ביקור דיגיטלים ובהם לחצן לשירותי הגעה בעזרת ווייז, סרטוני יוטוב, גלריה, דרכים ליצירת קשר, להכניס כמה המלצות ועוד.
  • על העיצוב – עיצוב מרהיב מקבל ערך מוסף כאשר הוא מסוגנן בהתאם לתחום העסק. לדוגמא, עסק מעולם בניית הציפורניים ייראה שונה לחלוטין מעסק מעולם עיצוב השיער, ובהתאם לכך גם עמודי הנחיתה וכרטיסי הביקור של כל אחד מהם.
  • קידום כרטיס הביקור – עכשיו כשיש לכם כרטיס ביקור דיגיטלי מושקע במיוחד, הגיע הזמן להתחיל להפיץ אותו! שלחו אותו לחברים, תכתבו עליו פוסט, עשו הכל כדי שיתחיל לעבור בין אנשים סביבכם והחוצה ללקוחות פוטנציאליים חדשים.
  • תמיכה בכל זמן – כרטיס הביקור משום מה לא עובד? אחת האופציות לא מגיבה? למזלכם, עשיתם את הצעד המתבקש ובחרתם בחברה שלא רק עזרה לכם ליצור את כרטיס הביקור המושלם, היא גם מעמידה לרשותכם שירותי תמיכה בכל זמן כך שתמיד, אבל תמיד תישארו זמינים עבור הלקוחות הפוטנציאליים.

איך בוחרים את החברה הטובה ביותר עבורי?

כדי לבחור את החברה הטובה ביותר שתיצור עבורכם כרטיסי ביקור דיגיטלים לא פחות ממושלמים, מומלץ לבצע סקר שוק ולחפש אחר המלצות וביקורות של בעלי עסקים אחרים, שפנו אל החברה ונעזרו בשירותיה. היו בטוחים שכשמדובר בעסק שלהם, בעלי העסקים לא יחסכו במילים ויהיו כנים לחלוטין לגבי טיב השירותים, כך שכאשר תעשו את הבחירה שלכם תדעו שאתם בוחרים נכון עבורכם ובעיקר עבור העסק שלכם.