בלא מעט מקרים מגלים מתכנתים שעובדים על מערכות שונות, למשל מערכות בניית אתרים, שעליהם לעבור קורסים מיוחדים לצורך היכרות עם מערכות מתקדמות יותר או מערכות שעברו שדרוג והתאמה לצורכי השוק הנוכחיים. אין זה מספיק עוד להשתמש בידע הקיים שעומד לרשותם וגם אין זה מספיק מבחינתם, להציע ללקוחות שלהם אך ורק את המערכות הישנות איתן הם נהגו לבנות אתרים או כל דבר אחר.

ישנן לא מעט דוגמאות של מקרים בהם יש צורך לעבור תהליך למידה על מערכות מתקדמות, בוודאי כאשר מדובר על תחום כמו בניית אתרים, תוכנות וכדומה. מאחר ומדובר בתחומים שעוברים כל הזמן תהליכי שדרוג והתאמה, הן לצרכים של הלקוח, והן לחידושים הטכנולוגיים אשר מאפשרים ליהנות מעבודת תכנות קלה ומהירה יותר, וכן אפשרות עבודה, מצד הספקים או הלקוחות להם אנחנו מציעים את המערכות החדשות.

קורס אנגלור 6  מיועד בדיוק בשביל זה, בהיבט של בניית אתרים חדשים ושדרוג אתרים ישנים. מאחר ועם הזמן, הדפדפנים השתנו, נוצרו בהם אופציות שונות וייחודיות שבעבר לא היו קיימות, ומאחר והצרכים של הלקוחות שלנו השתנו, אזי שאנחנו צריכים להבין כיצד לייצר עבורם את הפרמטרים שנדרשים עבורם.

קורס אנגלור 6 נועד ללמד את הסטודנטים שנרשמים אליו, כיצד עובדים עם הגרסה העדכנית ביותר של סביבת עבודה של גוגל עבור בניית יישומים על דפדפן. יישומים אלה אמורים לשמש את הלקוחות להם אנחנו נדרשים לבנות אתר אינטרנט או לשדרג אתרים קיימים.

לפרטים על קורס אנגולר 6 איכותי בשיטת לימוד ייחודית

אנגלור 6 זו הגרסה העדכנית ביותר שגוגל מציעה היום. באופן עקרוני, אפשר ללמוד את הנושא לבד דרך האינטרנט, סרטונים ומדריכים. אך מוטב להירשם לקורס אשר מכיל את כל הידע הבסיסי והמורחב בנושא. בעזרת הקורס והמרצים בו, לא רק שלומדים על אנגלור 6 ומה הוא כולל, כפי שנוכל לראות בהמשך, אלא גם מתנסים בכך באופן מעשי ומקבלים את כל ההכשרה הנדרשת. בסיום הקורס מקבלים תעודה אותה ניתן להציג בפני לקוחות קיימים וחדשים, אם יש צורך בכל.

מה כולל אנגלור 6?

כאמור, אנגלור 6 זו סביבת עבודה של גוגל לצורך בניית יישומים מורכבים בדפדפנים. מדובר בגרסה שמאפשרת לנו לבנות טפסים שונים, לנהל זיכרון בצורה חכמה, לנהל את הנתונים שלנו בדאטה בייס של האתר, לעבוד עם שרתי HTTP בצורה מתקדמת ועוד.

במהלך קורס אנגלור 6, לומדים בין היתר, כיצד עובדים עם מערכות WEB מודרניות, כיצד יוצרים פקסים בסיסיים ומתקדמים, תקשורת בין פקדים, תקשורת עם שרת, אפליקציות שונות ועוד.

הקורס מעניק מגוון רחב של כלים שיכולים להיות אופטימאליים עבור מי שמתעסק בתחום ורוצה להשתפר בו. בסך הכל הקורס נמשך מספר ימים, והוא מכיל את החומר הנדרש ומאפשר למתכנתים לצאת החוצה ולעבוד עם מה שהם קיבלו בו.