כבר כמה חודשים שאתם רוצים ומנסים הלכה למעשה, לצמצם את כמות הדפים החודשית, אותה אתם זורקים לזבל במהלך העבודה המשרדית שלכם. כאשר מדובר על צוות עובדים גדול, זו יכולה להיות כמות מכובדת למדי של דפים, אשר עשויה לגרום לנזקים סביבתיים כבירים, ועל כן מדובר על החלטה רבת משמעות. הפתרון האולטימטיבי מבחינתם של עסקים רבים, מגיע ממקור קצת מפתיע והוא הטכנולוגיה. היום יותר מאי פעם, קל למצוא פתרונות כמו חתימה דיגיטלית על PDF אשר מאפשרת לכם לצמצם באופן מאוד משמעותי את כמות הדפים אותה אתם צורכים מידי חודש ולהנחיל מורשת ירוקה בארגון שלכם. זו היא ההחלטה האחראית והמקצועית, אותה ארגונים רבים ברחבי ישראל מוכנים ורוצים לקחת על עצמם, מתוך חשיבה על הסביבה בהווה ובעתיד.

איך להתנהל עם שירותי חתימה דיגיטלית על PDF?

על מנת להטמיע בצורה נוחה וקלה בארגון שלכם, שירותי חתימה דיגיטלית על PDF, אתם רוצים לתת את הדעת על שלושה פרמטרים מרכזיים, כבר בתחילת התהליך:

  1. בחירה והגדרה – השקיעו זמן בהגדרת הצרכים של הארגון שלכם, והבנתם לעומק. אם אתם בוחרים להשתמש בשירותי חתימה דיגיטלית על PDF רק מול גורמים פנימיים, מדובר על משימה קלה יותר, מאשר עבודה עם גורמים חיצוניים לארגון שלכם.
  2. שמירה על סודיות – עליכם לוודא כי גם אם המסמכים אינם מודפסים, יש לכם אפשרות למצוא עותקים של המסמכים וליצור אזור אחסון ייעודי לכלל המסמכים, בו ניתן מחד לשמור על אבטחה מקסימלית, ומאידך למצוא את כלל המסמכים החיוניים לפעילות הארגון שלכם.
  3. ניהול נכון של תהליך החתימה – על מנת להבטיח שכלל המסמכים נחתמים בצורה הייעודית וללא תקלות, עליכם להבטיח שתהליך ההחתמה הדיגיטלי הוא נוח, ברור וקל לתפעול. 

ההחלטה הנכונה לעסק שלכם

מבינתם של בעלי עסקים רבים, לאור שיקולי עלות מול תועלת, הבחירה להטמיע מערכת חתימה דיגיטלית על PDF היא החלטה מקצועית עם רווחים משמעותיים. ועל כן, שווה לכם לעשות מאמצים למצוא את המערכת הנוחה והאידיאלית לצרכים של הארגון שלכם.