האתר של העסק הוא החזית שהלקוח רואה. כמו שלט טוב, כמו כניסה יפה, כך האתר נראה בעיני הלקוח. הבנייה של האתר צריכה להיות מקצועית וטובה כדי שהגולש ייכנס אליו ובסופו של דבר יקנה. החברות שבונות אתרים יודעות לעשות בדיוק את זה. זה יכול להיות אתר שהוא רק קטלוג. באתר כזה לא תתאפשר רכישה מקוונת אבל הלקוח ייחשף אל המוצרים וייצור קשר עם המוכר. חברת בניית אתרים היא כמו המעצב של פעם שבנה את השלט הנכון, כדי שהלקוח ייכנס אל החנות.

גם קניין רוחני הוא קנייה

בעלי עסקים מדברים בדרך כלל על מספר המכירות באתר או בחנות אבל יש אתרים שהרכישה בהם היא רכישה של מידע. רופא, למשל, שמבקש לקדם את האתר שלו כדי שהמאמרים שלו יגיעו אל יותר אנשים, צריך חברת בניית אתרים וכדאי לו לקדם את האתר בגוגל. במקרה שלו הרכישה היא השהות של הגולש באתר שלו ומספר הכניסות שבוצעו אל המאמרים, כמו גם מספר השיתופים שלהם והשאלות שהשאירו הגולשים באתר.  

חברת בניית אתרים – אל תנסו את זה בבית

רובוט החיפוש של גוגל, או העכביש כמו שהוא נקרא בפי המקצוענים, סורק כל אתר לפני שהוא תופס אותו ומעלה אותו לתוצאות החיפוש. אי התאמה של האתר באופן מקצועי עשויה לגרום לרובוט שלא להעלות אותו בכלל. מספיק שיש טעות בכותרות או שמשהו מרגיז את הרובוט בכתיבת התוכן כדי שהאתר ייעלם מן החיפושים. לכן כדאי לרכוש שירותים מקצועיים שיעשו את הקידום. חברת בניית אתרים יודעת למקם את הכותרות, לבנות את הכתובת ולטפל בתכני האתר כך שהוא יתחבב על הרובוט של גוגל והוא יעלה אותו ויקדם אותו ברשימת האתרים שהוא מעלה.

השיווק הדיגיטלי הוא הדרך של בעלי האתרים להגיע אל הרבה גולשים ובפרט אל הגולשים שמתאימים לאתר. החברה שבונה את האתר יודעת לבנות אותו כך ולמפות אותו בצורה שמתאימה כדי להגיע אל המטרה הזו. היא תדאג לכתובת דומיין נכונה, למפת אתר מדוייקת ולקידום שלו בין התוצאות שבעמוד הראשון.