וורדפרס היא מערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר בעולם, בהפרש ניכר מכל המתחרות שלה (וויקס, דרופל, ג'ומלה, מג'נטו ועוד). בפרט אידיאלית האופציה של בניית אתרים בוורדפרס עבור עסקים קטנים, וזאת בזכות היתרונות הבאים של המערכת:

חיסכון כספי

עבור עסק קטן כל הוצאה כספית עלולה להיות גדולה, ואפילו מאוד. מצד שני, גם בעלי העסקים הקטנים מודעים היטב לחשיבותו של אתר אינטרנט, ולא סתם אתר אלא אחד איכותי – בניית אתר בוורדפרס מאפשרת לקבל מקסימום תמורה במינימום כסף.

הסיבה לכך היא שבזכות כל הפיצ'רים של וורדפרס, אין צורך לבנות אתר ייעודי לעסק ולהשקיע עשרות או מאות שעות תכנות (שעלותן כמובן גבוהה מאוד). בנוסף יש אינספור תבניות עיצוב וכלים חינמיים שבזכותם האתר ייראה מצוין ויתפקד מעולה גם בלי השקעה כספית משמעותית.

יחד עם זאת כן צריך לשלם עבור הדומיין ועבור אחסון האתר (תשלומים שנתיים מתחדשים) ותשלום חד-פעמי לאיש המקצוע שבונה את האתר בעזרת וורדפרס (אגב, התעמקות מסוימת במערכת ורכישת בקיאות תאפשר לכם לבנות את האתר בכוחות עצמכם).

מהירות

בניית אתר בוורדפרס נשענת על כלים שכבר נבדקו על-ידי המוני משתמשים אחרים ועל תבניות קיימות – כך שניתן להשלים את הפעולה בזמן קצר למדי. אין צורך לבצע בדיקות מייגעות כדי לוודא שאין תקלות, ובסך הכל תוכלו לעלות לאוויר במהירות ולהתחיל ליהנות מכל התועלות של אתר אינטרנט משובח לעסק שלכם.

גמישות

בניית אתרים בוורדפרס מאפשרת לכם להוסיף לאתר בקלות וביעילות כל דבר שתרצו: חנות אונליין, צ'אט אנושי, דפי משוב ועוד ועוד. חשוב לציין שגם עם תוספות שכאלה עדיין תוכלו להשלים את הקמת האתר במהירות ובמינימום הוצאה כספית.

בניית אתרים בוורדפרס והתאמה ל-SEO

עוד יתרון של וורדפרס הוא שהאתרים מותאמים מראש לדרישות של גוגל באופן מושלם ועל כן קל יחסית לקדם אותם. עוד חשוב לציין שאם בחרתם בוורדפרס לבניית האתר הוא כולו שלכם, יש לכם גישה מלאה אל הקוד וכמו כן ניתן לבצע כל שינוי שתרצו באתר בקלות ובמהירות – למעשה בניית אתרים בוורדפרס מעניקה לבעלי עסקים קטנים שליטה מלאה באתר והם יכולים להוסיף לו תכנים בעצמם בלי שום קושי – כך שגם בהמשך הדרך ישנו חיסכון משמעותי בעלויות.