אנו חיים בעידן טכנולוגי מהיר ומתקדם, כיום כמעט בכל בית יש אינטרנט מהיר ולפחות מחשב אחד, וכמובן לבני המשפחה יש סמארטפונים משוכללים ואיכותיים. עם התפתחות האינטרנט ומערכות המחשוב, ולאור השימוש ההולך וגובר בטלפונים חכמים, אנו מוצפים גם באפליקציות שונות ומגוונות המסייעות לנו בחיי היום יום, ביניהן אפליקציות להכרויות במובייל, אפליקציות של אתרי חדשות המאפשרות לנו להתעדכן בזמן אמת בחדשות החשובות, אפליקציות לבעלי חיות מחמד ועוד.

אם אתם מחפשים אפליקציות שימושיות שיסייעו לכם בחיי היום יום, הכנו עבורכם רשימה עדכנית של אפליקציות חדשות ומתקדמות המסייעות לאנשים רבים במגוון תחומים. כאן תוכלו לקרוא מידע על אפליקציות שימושיות לחיי היום יום, מעבר לאינסטגרם ולווטסאפ שלבטח התקנתם כבר במכשיר הנייד שלכם.

FitBit לניהול הפעילות הספורטיבית שלכם

פיטביט היא אפליקציה שימושית וידידותית למשתמש, באמצעותה תוכלו לנהל את כל הפעילות הספורטיבית שלכם, ללא כל עלות. בעזרת האפליקציה אפשר לתעד את האימונים הספורטיביים כדי לשמור על אורח חיים בריא ונכון, כמו כן תוכלו לעקוב אחרי הקלוריות ששרפתם באימונים ושצרכתם בארוחות, לנהל יומן מעקב אחרי פעילות הלב בזמן מאמץ, וכמובן תוכלו לשתף ברשתות החברתיות נתונים אחרי האימונים שלכם והשיפור בכושר הגופני – האפליקציה תעודד אתכם לשמור על אורח חיים בריא המשולב בפעילות גופנית סדירה.

bit להעברת כסף בקלות

אפליקציה חובה בכל מכשיר נייד, בעזרת ביט תוכלו להעביר כספים בקלות ובקליק מהיר לאנשי קשר שונים, כאשר הכסף יחויב בכרטיס האשראי שלכם, ולא מחשבון העובר ושב בבנק. אפליקציה ביט משנה את הדרך בה אנו חיים, במקום להוציא מזומן בכספומט כדי לשלם לאדם מסוים או לנותן שירות, או על מנת להעביר כסף לחבר הזקוק לכך, נכנסים לביט, בוחרים את איש הקשר, מקלידים את הסכום, וללא עמלות הכסף מועבר אליו.

Todoist

אפליקציה מומלצת לאנדרואיד ולאייפון המאפשרת לנהל ולעקוב אחרי כל המשימות והמטלות שעליכם לבצע. האפליקציה תשלח לכם התראות כדי להזכיר לכם על משימות שטרם השלמתם, ניתן להציג את הנתונים במגוון אפשרויות, זו אפליקציה חינמית אך יש גם גרסה מתקדמת יותר בתשלום המיועדת ללקוחות עסקיים ופרטיים.

דוגיז

אם אתם מגדלים כלב אתם חייבים להתקין בסמארטפון שלכם את אפליקציית דוגיז. באמצעות אפליקצית דוגיז תוכלו לאתר דוג ווקר באזור המגורים שלכם או פנסיון ביתי לכלבים. דוגיז היא אפליקציה שפותחה בישראל, הממשק שלה בעברית, היא ידידותית למשתמש, ובקליק מהיר תוכלו לדאוג לטיולים ארוכים עד 40 דקות לכלב שלכם כאשר אתם בחופשה, בעבודה, במילואים או עסוקים מדי ולא יכולים להגיע בזמן כדי להוציא את הכלב.

Calm כדי שלא תשכחו לנוח ולעשות מדיטציה

אפליקציה שימושית המתאימה לאורח החיים המודרני הרווי בלחצים ומתחים נפשיים. באמצעות אפליקציית קולם תזכרו לקחת הפוגות קצרות במהלך היום כדי להפחית מתחים, לנוח בין המשימות בעבודה והסידורים בחיים האישיים, להוריד הילוך מתי שצריך כדי לעשות מדיטציה ולאגור כוחות לקראת המשך היום, לשפר את יכולת הריכוז ועוד. כדאי לדעת כי האפליקציה כוללת קטעי וידאו וסאונד והנחיות כיצד לבצע מדיטציה במהלך היום או בשעות הערב.

Rest

אפליקציה ידידותית ונוחה המאפשרת לכם לאתר מסעדות בקלות ובמהירות בהתאם למיקומכם. בין אם אתם נופשים בגליל המערבי או באזור הכנרת ובין אם אתם בעבודה ומחפשים מסעדה טובה באזור, באמצעות אפליקציית רסט תקבלו מידע על אלפי מסעדות מומלצות ברחבי המדינה, כולל תפריטים, מחירים, מפה להגעה נוחה, מנות מומלצות, כשרות ועוד. בנוסף, אפשר להזמין שולחן מראש באמצעות האפליקציה, ליהנות מקופונים והטבות ותוכלו גם לקרוא חוות דעת וטיפים של משתמשים אחרים באפליקציה.