מחפשים מקום חדש ומוביל לאחסן בו את האתר שלכם? לא יודעים אל מי לפנות ואתם לא באמת מבינים מה ההבדל בין מה שמציע לכם חברה מסוימת של אחסון אתרים ובין מה שמציעות חברות אחרות? אתם לא לבד, כי כך רוב הלקוחות מרגישים. מה שכן חשוב שתבינו, זה שאחסון של אתר זה לא עניין קטן או שולי, כי בפועל אנחנו רואים שלא פעם אופן האחסון שלו, והשאלה איפה הוא מאוחסן, תשפיע על השימוש בו. זה יכול לבוא לידי ביטוי באופן הניהול ובנוחות הניהול של האתר, אך זה גם יכול לידי ביטוי גם בחוויית הגלישה. לכן, אם כבר בניתם אתר מושקע, לא הגיע הזמן לאחסן אותו כמו שצריך? 

אחסון אתרים – איך תדעו שתקבלו את הטוב ביותר? 

התחלתם לראות שמות של חברות שונות שמציעות שירותי אחסון אתרים? מחפשים את החברה הכי טובה שיש בתחום הזה? אתם צריכים לברר כמה פרטים מראש. למשל, איך מאוחסן האתר? האם השירות שיתנו לכם כולל גם תמיכה? והאם מדובר על אחסון של אתר במקום שיש בו ממשק ניהול כמה שיותר נוח? הם מתבצע ניטור שרתים? כל כמה זמן? האם זו מערכת שמבצעת גיבויים כל הזמן? ככל שיהיה לכם יותר מידע אודות השירות שעליו אתם עומדים לשלם, תוכלו להיות שלמים יותר עם ההחלטה שלכם לבחור בחברת אחסון אתרים כזו או אחרת. 

כמה בדרך כלל זה עולה? 

אחסון אתר, כמו הקמה של אתר או עיצובו, זה שירות שעולה כסף. מעניין לראות שיש חברות שכן גובות דמי התקנה לעומת חברות אחרות שלא גובות תשלום כזה, אך מה שכן משותף לכולם, זה התשלום החודשי. אתם "חונים" את האתר שלכם במקום מסוים ולכן טבעי שתצטרכו לשלם על השירות הזה סכום מסוים בכל חודש. יחד עם זאת, כשתתעמקו בנושא, אתם תגלו שהמחירים בימינו הרבה יותר נוחים לעומת מה שהם היו בעבר. משמעות הדברים היא שלא כדאי להתפשר על איכות האחסון רק כדי לחסוך כמה שקלים בשנה ורצוי שתיקחו זאת לתשומת לבכם.